Hizmet Şartları ("Şartlar")

Son güncelleme: 16 Kasım 2018

Whappo ("biz", "biz" veya "bizim") tarafından işletilmekte olan ,Whappo uygulamasını ve / veya www.whappo.com ("Hizmet") web sitesi kullanmadan önce lütfen bu Hizmet Şartlarını ("Şartlar", "Hizmet Şartları") dikkatlice okuyun.

Hizmete erişiminiz ve bu hizmetlerin kullanımı, bu Koşulları kabul etmeniz ve bunlara uymanız şartına bağlıdır.Bu şartlar, tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve hizmete erişen veya bu hizmeti kullanan diğer kişiler için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya kullanarak, bu şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz.

Hesaplar

Bizimle bir hesap oluştururken, bize doğru, eksiksiz ve her zaman güncel bilgiler sağlamalısınız. Bunu yapmamak, hizmetinizdeki hesabın derhal feshedilmesine neden olabilecek şartların ihlali anlamına gelir.

Şifreniz hizmetimizde veya bir üçüncü taraf hizmetinde olsun yada olmasın hizmete erişmek için ve herhangi bir etkinlik için kullandığınız şifreyi korumaktan sorumlusunuz.

Şifrenizi üçüncü şahıslara ifşa etmemeyi kabul edersiniz. Herhangi bir güvenlik ihlali veya hesabınızın yetkisiz kullanımı durumunda farkında olduktan hemen sonra bizi bilgilendirmelisiniz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, üçüncü taraf web sitelerine veya whappo'ya ait olmayan veya kontrol edilmeyen hizmetlere bağlantılar içerebilir.Whappo'nun üçüncü taraf web siteleri ve hizmetleri ile ilgili herhangi bir içerik, gizlilik politikaları ve/veya uygulamaları üzerinde kontrolü ve hiçbir sorumluluğu yoktur.Whappo'nun bu tür web sitelerinde veya hizmetlerde mevcut olan herhangi bir içeriğe, ürüne veya hizmete, veya bunlara güvenilmesinden doğrudan yada dolaylı kullanımıyla bağlantılı olduğu iddia edilen hasar ve kayıplardan sorumlu olmayacağını onaylıyor ve kabul ediyorsunuz.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin ve hizmetlerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Sonlandırma

Şartları ihlal etmeniz durumunda, sınırlama olmaksızın yada herhangi bir nedenden ötürü derhal, önceden haber vermeden veya yükümlülük göstermeden hizmetimize erişimi feshedebilir veya askıya alabiliriz.Şartları gereği, fesihlerine dayanması gereken tüm hükümler fesihlere dayanır.Bunlarla sınırlı olmamak üzere mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları da bunlara dahildir.

Şartları ihlal etmeniz durumunda, sınırlama olmaksızın yada herhangi bir nedenden ötürü derhal, önceden haber vermeden veya yükümlülük göstermeden hizmetimize erişimi feshedebilir veya askıya alabiliriz. Fesih üzerine, hizmeti kullanma hakkınız derhal sona erecektir. Hesabınızı sonlandırmak istiyorsanız,hizmeti kullanmayı bırakabilirsiniz.

Geçerli Kanun

Bu şartlar kanun uyuşmazlığı hükümlerini dikkate almaksızın, Türkiye ve ABD yasalarına uygun olarak yönetilecek ve yorumlanacaktır.Bu şartların herhangi bir hakkının ya da hükmünün uygulanamaması, bu haklardan feragat sayılmaz. Bu şartların herhangi bir hükmünün, mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilmesi durumunda, bu şartların kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, hizmetimizle ilgili olarak aramızdaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve hizmet ile ilgili aramızda var olan daha önceki anlaşmaların yerini tutar ve/veya yerine geçer.

Değişiklikler

Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Şartları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir revizyon materyali yürürlüğe girmesi durumunda en az 15 gün önceden haber vermeye çalışacağız.Maddi bir değişimi neyin oluşturduğu tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenir.Bu revizyonların yürürlüğe girmesinden sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, değiştirilen şartlara uymaya bağlı kalacağınız kabul etmiş olursunuz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

Mağaza Açmak ve Kullanmak

Dükkanınızı Whappo'da açarak ülkenizin yerel yasalarına tabi olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir yasal belgeyi ve/veya vergi ile ilgili herhangi bir belgeyi ve/veya bilgiyi yerel makamlara verme sorumluluğu tarafınıza aittir.

Whappo'da bir mağaza açarak, mağazanın sahibi olduğunuzu ve mağazanın yasal haklarına sahip olduğunuzu kabul edersiniz ve talep edilmesi durumunda mağazanın Whappo'ya sahipliğini desteklemeye ilişkin yasal belgeleri paylaşmayı kabul edersiniz. Whappo, mağaza servisinizi geçerli bir neden olmadan iptal etme hakkına sahiptir. Mağaza sahipleri ve / veya kullanıcılar, yerel otoritler tarafından yasaklanan yasadışı ürün veya hizmetleri satamazlar.Bu belgeyi kabul ettiğinizde, alışveriş yaptığınız mağaza yada servisin bulunduğu yerel ülkenin / bölgenin yerel yasalarına / kurallarına / düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz.

Whappo, mağaza ile mağaza müşterileri arasında whappo kullanımıyla yapılan yasadışı işlemlerin sonucu olarak hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Whappo'daki her mağaza müşterilerine benzersiz bir hizmet / ürün vermekte özgürdür. Whappo kullanan müşteriler, whappo'daki mağazalardan servis / ürün alabilmek için özel fonksiyonları olan dahili sohbet uygulamasını kullanarak whappo'yu kullanmayı kabul ederler.

Whappo, mağaza işlemlerini veya kullanıcıları, whappo'nun işlemlerini / kullanımını, hizmet işlemi tamamlanmadan önce ücretlendirme tutarını vererek istediği zaman ücretlendirebilir. Whappo, mağazalar ve müşteriler arasında ödeme yapması için mağazalarına ve müşterilerine ödeme yapmasını sağlayabilir.

Whappo, belirli bir süre için kendi banka hesaplarındaki ödemeleri rezerve etme hakkına sahiptir, ardından gerekli ücretleri veya diğer ödemeleri kestikten sonra (varsa) işlem tutarını mağaza sahiplerine devretme hakkına sahiptir.Herhangi bir ödeme / hizmet / işlem nedeniyle herhangi bir şikayet olması durumunda, whappo, sorun çözülene kadar ödeme transferini iptal etme hakkına sahiptir.

Bu revizyonların yürürlüğe girmesinden sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, revize edilmiş şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

Bizimle iletişime geçin

Bu Koşullarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.